بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
همزمان با آغاز هفته وحدت و در آستانه هفته کتاب: مسابقه کتاب خوانی از عید ولادت تا عید کتاب در شهرستان آستارا برگزار می شود به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا و با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و فرمانداری این شهرستان مسابقه کتابخوانی از عید ولادت تا عید کتاب با معرفی کتاب«وحدت از دیدگاه امام خمینی (ره)» برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مسابقه کتابخوانی "از عید ولادت تا عید کتاب" همزمان با آغاز هفته وحدت و با معرفی کتاب «وحدت از دیدگاه امام خمینی (ره)» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا و با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و حمایت فرمانداری این شهرستان با هدف تقویت روحیه وحدت در بین مسلمانان برگزار می شود.
در  این مسابقه فرهنگی ویژه که تا پایان هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار سال جاری ادامه خواهد داشت، سوالاتی از کتاب «وحدت از دیدگاه امام خمینی (ره)» از انتشارات تبیان از طریق فضای مجازی در اختیار عموم قرار گرفته و پس از اتمام مهلت این مسابقه طی مراسمی ضمن تقدیر از برگزیدگان لوح یادبود مسابقه اهدا خواهد شد.
گفتنی است علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه فرهنگی می توانند با مراجعه به صفحه مجازی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا در بستر اینستاگرام به نشانی astarapl  و یا تماس با کتابخانه های عمومی این شهرستان تماس حاصل نمایند.

 
 [PageVisit]