بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود


در نشست شورای هماهنگی بسیج کتابداران گیلان تاکید شد؛ انسجام بخشی به اقدامات پایگاه بسیج کتابداران در حوزه برنامه ریزی و اجرایی نخستین جلسه شورای هماهنگی اعضای پایگاه بسیج شهید حسین املاکی(کتابداران استان گیلان) با تاکید بر انسجام بخشی بیشتر به اقدامات این پایگاه در حوزه فرهنگی و اجرایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نخستین جلسه شورای هماهنگی اعضای پایگاه بسیج شهید حسین املاکی(کتابداران استان گیلان) در سال جاری، دیروز سه شنبه(29مهر) با حضور جلال فردی مقدم، فرمانده این پایگاه و اعضای شورای بسیج برگزار شد.
فرمانده پایگاه بسیج شهید حسین املاکی(کتابداران کتابخانه های عمومی استان گیلان) در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارش از اقدامات این پایگاه در یکسال گذشته یکی از مهمترین دستاوردهای تشکیل این پایگاه را کمک به هم افزایی بیشتر مجموعه کتابخانه ها با دیگر دستگاه ها و نهادهای خدمت رسان در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه عنوان کرد.
جلال فردی مقدم با اشاره به ظرفیت های اعضای شورای هماهنگی بسیج کتابداران خاطرنشان کرد: امروز جایگاه بسیج در عرصه سازندگی و آبادانی کشور بر همگان مشخص شده و بسیج کتابداران نیز می توانند با ورود به عرصه ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کمک به توسعه زیرساختها در این حوزه به کمک مجموعه بشتابند.
بسیج کتابداران، یکی از پایگاههای برتر استان گیلان شد
فردی مقدم همچنین با قدردانی از نقش پررنگ کتابداران بسیجی در این عرصه، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ کتابخانه ها را مرهون تلاشهای این قشر پرتلاش عنوان کرد و از کسب عنوان پایگاه برتر بسیج توسط بسیج کتابداران استان گیلان از میان70 پایگاه بسیج دستگاه های اجرایی استان خبرداد.
وی همچنین در پایان با اشاره به در پیش بودن هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از پیشبینی برنامه های متنوع فرهنگی در این هفته خبرداد و نسبت به انسجام بخشی به اقدامات فرهنگی و اجرایی برنامه ها اظهار امیدواری کرد.
گفتنی است بیان دیدگاه ها و پیشنهادات اعضای شورای هماهنگی بسیج کتابداران استان گیلان در خصوص برنامه های این پایگاه پایانبخش این نشست بود.


 [PageVisit]