بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
اخرین نقاشی هاجر خارابی مقدم ماسوله، عضو کتابخانه عمومی آیت الله شرفی ماسوله
اخرین نقاشی هاجر خارابی مقدم ماسوله، عضو کتابخانه عمومی آیت الله شرفی ماسوله
در پی درگذشت عضو نوجوان کتابخانه عمومی ماسوله؛ پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان منتشر شد پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در پیامی درگذشت هاجر خارابی مقدم ماسوله، عضو نوجوان و فعال کتابخانه عمومی ایت الله شرفی ماسوله را به خانواده داغدار آن مرحومه مغفوره تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، متن پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان خطاب به خانواده این عضو نوجوان کتابخانه عمومی ماسوله بدین شرح است؛

                                                                                        انا لله و انا الیه راجعون

« و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی ، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی،آغازی بی پایان را می سراید»
هاجر جان دخترعزیزم، قصه مرگ تو را ناگه شنیدن سخت بود.
خبر درگذشت هاجر خارابی مقدم ماسوله، عضو فعال و عزیمان چنان جانسوز و سنگین است که به دشواری به باور می نشیند.
فقدان این عضو عزیزمان که به گفته کتابدار کتابخانه ماسوله همواره ساعات بسیاری را در کتابخانه صرف فعالیت های هنری، مطالعه و مرور دروس مدرسه می گذرانده برای ما بسیار سخت و طاقت فرساست.
اینجانب به نمایندگی از سوی خانواده بزرگ مجموعه کتابخانه های عمومی استان گیلان این مصیبت بزرگ را به تمام بازماندگان به ویژه والدین محترم هاجر خارابی مقدم ماسوله،‌ معلمان، دوستان و همکلاسی‌های وی تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال صبر و اجر جمیل برای مصیبت دیدگان مسئلت می‌نمایم. خداوند روح آن مرحومه مغفوره را با حضرت ام المومنین(س) و مقربین درگاهش محشور فرماید.
 
کرمی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان

گفتنی است هاجر خارابی مقدم ماسوله متولد 7شهریور ماه 89 از 6سالگی و از اردیبهشت ماه 95 عضو کتابخانه عمومی ایت الله شرفی ماسوله شهرستان فومن شد. وی از زمان عضویت تا آخرین روزهای زندگی همواره از دوستداران کتاب و علاقمندان به کتابخانه و کتابخوانان فعال بود. به گفته کتابدار کتابخانه عمومی ماسوله، هاجر بسیار مهربان، دوست داشتنی و دلسوز بود و علیرغم وجود مشکلات جسمی در همه فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه مشارکت می کرد.
این عضو فقید کتابخانه حتی در دوران تعطیلی کتابخانه عمومی ماسوله نیز همواره در فعالیت های مجازی مشارکت می کرد و یکی از آخرین آثار وی که به مناسبت روز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر همچنان به عنوان اثری ارزشمند در کتابخانه عمومی آیت الله شرفی ماسوله نگهداری می شود.
هاجر خارابی مقدم ماسوله که از نارسائی قلبی رنج می‌برد شب گذشته، سه شنبه (10تیرماه) تسلیم این بیماری شد و آسمانی شد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

 
 [PageVisit]