بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
با اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه ملی کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»؛ اعضا و کتابداران کتابخانه های عمومی گیلانی خوش درخشیدند مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» که با همکاری مشترک نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شده بود، با مشارکت ۵۷ هزار نفر و معرفی ۳۱۳ نفر در سراسر کشور از جمله ۸ نفر از استان گیلان به عنوان برگزیدگان این مسابقه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» که کار خود را با انتشار فراخوانی از بهمن ماه سال گذشته آغاز کرده بود، با توجه به استقبال و درخواست علاقه‌مندان و همچنین وقوع بحران کرونا در کشور و لزوم تشویق شهروندان به ماندن در خانه، ۲ دوره تمدید شد و در نهایت در پایان اسفند ماه به اتمام رسید.

در این مسابقه ۵۷ هزار نفر از سراسر کشور در رده سنی نوجوان و بزرگسال (۱۳ سال به بالا) به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مسابقات الکترونیک نهاد به آدرس www.samakpl.ir در این مسابقه شرکت کردند و در نهایت ۳۱۳ نفر به عنوان نفرات برگزیده از سراسر کشور انتخاب و معرفی شدند.

همچنین در پی اعلام نتایج نهایی این مسابقه کشوری کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان گیلان با کسب امتیازات لازم در بین برگزیدگان این مسابقه جای گرفتند.

حمیدرضا طاهری، عضو کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی برنده سفر به مشهد مقدس

زهره کاظم پناه، عضو کتابخانه عمومی مرحوم علی حاجیان رانکوه شهرستان املش

غزاله کلاهی حشمت، عضو کتابخانه عمومی شمس گیلانی لنگرود

مریم حاج کرد خیلی، عضو کتابخانه عمومی اهل بیت آستانه اشرفیه

سهیل  کشکولی، عضو کتابخانه عمومی اهل بیت(ع) آستانه اشرفیه

عباس صادقی چلمه سرا، عضو کتابخانه های عمومی شهرستان ماسال

مریم رمضانی، عضو کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) رضوانشهر

و فاطمه آژیده عضو کتابخانه عمومی آیت الله شیخ محمد طاهر شرفی ماسوله برنده جایزه نقدی یک میلیون ریالی در این مسابقه شدند.

گفتنی  است که جوایز این مسابقه بزرگ کتابخوانی شامل کمک هزینه سفرهای زیارتی و جوایز نقدی به صورت مشارکتی و از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ستاد امر به معروف و نهی از منکر  به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

 [PageVisit]