بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر، امام جمعه املش
حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر، امام جمعه املش
به مناسبت بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور صورت پذیرفت: دعوت امام جمعه شهرستان املش از جوانان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر، امام جمعه املش با ارسال پیام ویدیویی از جوانان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، امام جمعه املش در این پیام ویدیویی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، جشنواره کتابخوانی رضوی را اقدامی فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد که می تواند منجر به اشارعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه شود.
حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر بزرگترین نیاز امروز جامعه بشری را سبک زندگی اسلامی بر پایه روش و سیره حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و دیگر ائمه معصومین(ع) دانست که می توان در قالب های مختلفی چون هنر، نویسندگی، تئاتر و دیگر ابزارها این نیاز انسان ها را برطرف و آسیب های اجتماعی را از بین ببرد.
وی همچنین با معرفی کتاب"مکیال المکارم نوشته" محمدتقی موسوی اصفهانی از انتشارات ایران نگین گفت: در این کتاب هشتاد وظیفه منتظران در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) که به روایت خود امام زمان(عج) نقل شده است.
حجت الاسلام رنجبر در پایان به جوانان توصیه کرد خصوصا در ماه مبارک رمضان کتاب خوانی را در سبد زندگی خود قرار دهند.
گفتنی است دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سه بخش «فردی»، «گروهی» و «خانوادگی» با معرفی12عنوان کتاب از فروردین ماه سال جاری آغاز و تا 9 خردادماه ادامه خواهد داشت.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد مهم کتابخوانی می توانند به سامانه الکترونیک این جشنواره کتابخوانی به نشانی «www.samakpl.ir» و یا  «www.razavi.iranpl.ir» مراجعه کنند.


 
 [PageVisit]