بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
ميثم بابايي، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) شهرستان بندرانزلي
ميثم بابايي، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) شهرستان بندرانزلي

مراسم تقدیر از ميثم بابايي، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) شهرستان بندرانزلي
مراسم تقدیر از ميثم بابايي، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) شهرستان بندرانزلي

زهره خالقی، مسئول کتابخانه شمس لنگرودی شهرستان لنگرود
زهره خالقی، مسئول کتابخانه شمس لنگرودی شهرستان لنگرود

فاطمه مقدس نژاد، کتابدار کتابخانه عمومی امام علی (ع) رودبنه
فاطمه مقدس نژاد، کتابدار کتابخانه عمومی امام علی (ع) رودبنه

مرضیه غریب پور، مسئول کتابخانه عمومی میرزا کوچک گوراب زرمیخ
مرضیه غریب پور، مسئول کتابخانه عمومی میرزا کوچک گوراب زرمیخ

همزمان با هفته دولت و به پاس تلاش در راه اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ کتابداران استان گیلان تجلیل شدند همزمان با هفته دولت و با معرفی کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی در سراسر کشور، کتابداران کتابخانه های عمومی بندرانزلي، رودبنه لاهیجان، گوراب زرمیخ شهرستان صومعه سرا و لنگرود توسط فرمانداران این شهرستان ها تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، هفته دولت همه ساله به عنوان بهانه ای برای تقدیر از کارکنان دستگاه های اجرایی و فعالین در این حوزه بوده و کارمندان نمونه در حوزه پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع، نوآوری و خلاقیت در انجام وظایف و نیز انضباط کاری توسط مسئولین کشور تجلیل می شوند.
در استان گیلان نیز این سنت قدیمی با تقدیر فرمانداران شهرستان های مختلف استان از چند کتابدار فعال در شهرها و روستاها صورت پذیرفت و از این مشاورین امین تجلیل شد.
قدردانی فرماندار بندر انزلی از کتابدار کتابخانه امام جعفر صادق(ع)
ميثم بابايي، کتابدار کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) شهرستان بندرانزلي که سابقه فعالیت در حوزه اداری و مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان را نیز در کارنامه کاری خود دارد در مراسمی که در دفتر اسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان بندر انزلی برگزار شد به جهت رعایت اخلاق حرفه ای در کتابخانه، نظم در امور اداري، تکریم حقوق شهروندی و نیز همکاري خوب با کتابداران با اهدای لوحی از سوی فرماندار تقدیر شد.
کتابدار کتابخانه عمومی امام علی(ع) کارمند نمونه شهر رودبنه لاهیجان شد
فاطمه مقدس نژاد، کتابدار کتابخانه عمومی امام علی (ع) رودبنه در شهرستان لاهیجان نیز  دیگر کتابدار موفقی بود که به جهت خلاقیت در فعالیت های کتابداری و اطلاع رسانی، نظم در امور اداری و نیز ارتباط موفق با اعضای این کتابخانه ضمن انتخاب به عنوان کارمند نمونه این بخش با دریافت لوح تقدیر از سوی نورالله اکبری، سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان تقدیر شد.
انتخاب کتابدار بخش گوراب زرمیخ به عنوان کارمند نمونه شهرستان صومعه سرا
در شهرستان صومعه و بخش گوراب زرمیخ مرضیه غریب پور، مسئول کتابخانه عمومی میرزا کوچک این بخش به دلیل رفتار شايسته با همكاران و مراجعين، تلاش در جهت جذب اعضا از طریق ارتباط با مدارس، پایگاه های بسیج و مساجد، پیگیری در انجام امور فني كتابخانه ای و فعاليت های خلاقانه در دوران همه گیری ویروس كرونا و ايجاد فضاي مجازي جهت اطلاع رساني و ترغيب اعضا براي شركت در مسابقات و پویش های مختلف مجازی خصوصا دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در مراسم ویژه ای با حضور سید جلال سید محمدی، فرماندار شهرستان صومعه سرا و مسئولین این شهرستان تجلیل و لوح تقدیر و عنوان کارمند نمونه شهرستان را از آن خود کرد.
نام کتابدار کتابخانه لنگرود در بین تقدیرشدگان این شهرستان
زهره خالقی، مسئول کتابخانه شمس لنگرودی شهرستان لنگرود نیز دیگر کتابداری بود که به جهت تلاش ها و پیگیری ها در حوزه خدمات کتابداری و اطلاع رسانی خصوصا در دوره فراگیری ویروس کرونا و فعالیت های خلاقانه فرهنگی با اهدای لوح یادبود هفته دولت از سوی سیروس شفقی، فرماندار لنگرود تقدیر شد.
گفتنی است کتابداران استان گیلان پیش از این و در سالهای گذشته نیز در مناسبت های مختلف از سوی مسئولین شهرستانی و استانی به عنوان کارمند و کتابدار نمونه استانی انتخاب و تقدیر شده اند.


 
 [PageVisit]