بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
با همکاری کتابخانه های عمومی، شورای اسلامی، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نذر کتاب در شهر لاهیجان برگزار می شود به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان طرح ابتکاری نذر کتاب با شعار کتاب های خوانده شده خود را اهدا کنیم با همکاری مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی، شهرداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لاهیجان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این طرح ابتکاری که به منظور تأمین نیاز مخاطبان کتابخانه های عمومی و ترویج فرهنگ و کتابخوانی کتابخوانی به اجرا گذاشته می شود، کتاب های اهدای مردم صرف تجهیز منابع کتابخانه های عمومی شهرستان لاهیجان خواهد شد.
همچنین به جهت شیوع بیماری کرونا در کشور و با توجه به توصیه های بهداشتی ستاد مقابله با این ویروس مبنی بر عدم نذر مواد خوراکی در ایام محرم، طرح نذر فرهنگی کتاب با شعار "کتاب های خوانده شده خود را اهدا کنیم" با همکاری دستگاه های مختلف شهرستان جهت تجهیز کتابخانه های عمومی و کتابخانه های مدارس مناطق کم برخوردار شهرستان لاهیجان اجرا می شود.
گفتنی است شهر لاهیجان یکی از مناطق مستعد دریافت عنوان پایتخت کتاب ایران بوده و تاکنون دو بار نامزد دریافت این عنوان شده است.
 [PageVisit]