بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
به میزبانی کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر؛ محفل مجازی حافظ خوانی با حضور کتابدارانی از شش استان کشور برگزار شد به میزبانی و هماهنگی کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر شهرستان رودسر، محفل حافظ خوانی در بستر فضای مجازی شبکه اجتماعی اینستاگرام با شعرخوانی و بحث و تبادل نظر در مورد اشعار خواجه شمس‌ُالدّین محمد (حافظ شیرازی) با حضور کتابدارانی از شش استان کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، محفل ادبی و نشست مجازی حافظ خوانی، کتابداران کتابخانه های عمومی کشور ساعت 16روز چهارشنبه(21خرداد) و با هماهنگی و میزبانی کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر و با حضور کتابدارانی از استان های مازندران، گلستان، مرکزی، ایلام و خوزستان در صفحه مجازی اینستاگرام این کتابخانه به نشانی ketab.noosh1@  برگزار شد.
در این نشست که به منظور خوانش اشعاری از دیوار شعرهای خواجه شمس‌ُالدّین محمد (حافظ شیرازی) و بحث و تبادل نظر در خصوص ابیات این اشعار برگزار شد سمیه رمضانی هوشمند رابط فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و کتابدار کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر از استان گیلان، ندا روحی از کتابخانه آیت الله حیدری استان ایلام، معصومه خاکی زاده از کتابخانه ابوذر غفاری شوش استان خوزستان، اکرم مهرادفر از کتابخانه اشراق دلیجان استان مرکزی، سمانه مشکوری از کتابخانه فرید رامسر استان مازندران و الهام متین رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرگان استان گلستان به شعرخوانی پرداختند.
شعرخوانی معصومه رشیدی مسئول کتابخانه آیت الله حیدری استان ایلام به عنوان مخاطب این ویژه برنامه از دیگر بخش های این نشست ادبی بود.
گفتنی است کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکشر استان گیلان پیش از این نیز نشست های ویژه ای در بستر فضای مجازی در سالروز ارتحال جانسوز بنیان گزار فقید انقلاب اسلامی و با نقش آفرینی کتابدارانی از سراسر کشور برگزار کردند. همچنین این کتابداران درنظر دارند به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) نشست کتاب خوان مجازی با موضوع بررسی شخصیت سیاسی، اجتماعی و ویژگی های بارز آن امام همام در این صفحه  برگزار نمایند.


 
 [PageVisit]