بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

سونا رضایی، یکی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر
سونا رضایی، یکی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر

با همکاری ادارات کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش رضوانشهر؛ کارگاه آموزشی سواد اجتماعی درکتابخانه عمومي پره سر برگزار شد باهمکاری اداره کتابخانه های عمومی و آموزش وپرورش شهرستان رضوانشهر دوره آموزشی یکروزه سواد اجتماعی به میزبانی کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پره سر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این دوره آموزشی که با حضور سونا رضایی، یکی از کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر و با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پره سر برگزار شد در خصوص نحوه فراگیری سواد اجتماعی و نیز راهکارهای مواجهه با معضلات اجتماعی مطالب مهمی بیان و در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.
رضایی: آموزش سواد اجتماعی عامل مهم کنترل خشم و بروز حوادث ناگوار در مدارس
کارشناس حوزه سواد اجتماعی اداره آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر در این کارگاه با بیان اینکه وظیفه آموزش و پرورش در هر جامعه ای بستر سازی برای بالا بردن سواد اجتماعی است گفت: آموزش مهارتهای اجتماعی با توجه به رویکرد این سازمان نیز در زیر مجموعه سواد اجتماعی است.
سونا رضایی اضافه کرد: علاوه بر اینکه خانواده و شرایط فرهنگی از عوامل مهم و تاثیر گذار در پرورش سواد اجتماعی دانش آموزان می باشد، ارائه اطلاعات نیز باید با توجه به شرایط سنی، جنسی و محلی دانش آموزان متفاوت و تفکیک شده باشد.
وی همچنین پرخاشگری و ناسازگاری را یکی از موضوعات جدی در مدارس کشور دانست و آموزش سواد اجتماعی به دانش آموزان را عامل مهمی برای کنترل خشم و بروز حوادث ناگوار در مدارس عنوان کرد. گفتنی است این کارگاه آموزشی یکروزه با استقبال مناسبی از سوی اعضای کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پره سر مواجه شد و علاقمندان به این کارگاه سوالات و ابهامات خود در این حوزه را از این کارشناس جویا شدند.
 [PageVisit]