بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورودبا برگزاری دو نشست فرهنگی؛ کتابخانه عمومی امام علی(ع) رودبنه میزبان دوستداران شعر و ادب فارسی و تقدیر از اعضای فعال شد کتابخانه عمومی امام علی(ع) رودبنه شهرستان لاهیجان با برگزاری دوره آموزشی آشنایی با فردوسی و اثر گرانسنگ وی شاهنامه و تجلیل از اعضای فعال کتابخانه، میزبان دوستداران شعر و ادب فارسی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در نخستین برنامه کتابخانه عمومی امام علی(ع) رودبنه که به همت مسئول این کتابخانه و با حضور احمد پرمهر یابنده، نویسنده، شاعر و پژوهشگر رودبنه ای، جمعی از اعضای فعال کتابخانه، دوستداران شعر و ادب فارسی و نیز علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد در خصوص حکیم ابوالقاسم فردوسی و ویژگی های منحصر بفرد مهمترین اثر وی یعنی شاهنمامه بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است سلسله نشست های فرهنگی آشنایی با حکیم فردوسی و شاهنامه او به صورت هفتگی و با حضور احمد پرمهر یابنده، شاعر و پژوهشگر رودبنه ای و با استقبال کودکان و نوجوانان در کنار بزرگسالان در فضایی صمیمی و به زبان ساده در کتابخانه عمومی امام علی (ع) رودبنه برگزار می شود.
تقدیر از اعضای برگزیده کتابخانه رودبنه
همچنین در برنامه دیگری که به ابتکار مسئول کتابخانه عمومی رودبنه و طی مراسمی در دفتر بخشدار این شهر برگزار شد، از چهار تن از اعضای برگزیده کتابخانه عمومی امام علی (ع) با اهدای جایزه تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم ویژه که با حضور پیام یوسفی، مسئول کتابخانه عمومی رودبنه و سید محمد علوی، بخشدار این شهر و نیز جمعی از کارکنان بخشداری و اعضای کتابخانه نیز حضور داشتند، چهارتن از اعضای برگزیده کتابخانه عمومی امام علی(ع) رودبنه که بیشترین مراجعه و امانت کتاب را در طول مدت دو ماه پایانی پاییز داشتند تقدیر و در خصوص ایجاد مشوق حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه بحث و تبادل نظر شد.

 
 [PageVisit]