بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود


در پی درگذشت یکی از خیرین و حامیان کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان به جامعه فرهنگی استان منتشر شد در پی درگذشت سید احمد حافظی، خیر و حامی کتابخانه های عمومی استان گیلان و اهدا کننده زمین کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام، پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، پریسا کرمی در این پیام، ضمن تسلیت درگذشت سید احمد حافظی، خیر و حامی کتابخانه های عمومی استان گیلان و اهدا کننده زمین کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام به خانواده مکرم آن مرحوم، جامعه فرهنگی استان و کتابداران کتابخانه های عمومی، برای بازماندگان وی صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

متن پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان به شرح زیر است:
وَعَدَ اللّهُ الَّذِینَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَأَجْرٌ عَظِیمٌ   (سوره مائده ـ آیه 9)

خانواده محترم و معزز حافظی
با سلام و احترام
با نهایت تاسف درگذشت سید احمد حافظی، خیر و حامی کتابخانه های عمومی استان گیلان را از طرف جامعه بزرگ کتابخانه های عمومی استان گیلان خدمت شما، جامعه فرهنگی استان و مردم شریف شهر خمام تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور بهره‌گیری از باقیات الصالحات احسان و نیکوکاری؛ فیض لایتناهی الهی؛ روزی لاینقطع از خوان نعمت اولیاء و معصومین(ع) و برای تمامی بازماندگان گرامی صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم. خداوند بزرگ روح پاک آن مرحوم غفور را اولیاء الله محشور فرماید. اجر عظیم و علو درجات ایشان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
 
پریسا کرمی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان

گفتنی است سید احمد حافظی متولد سال1320 در شهر خمام بود که در طول عمر مبارک خود ضمن حمایت های مادی و معنوی از کتابخانه های عمومی، زمینی به مساحت2000 متر مربع را جهت احداث کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام به مردم این شهر اهدا کرد و کتابخانه خمام در سال1380 در این زمین احداث و به بهره برداری رسید.
وی همچنین از اعضای فعال کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام بود و همواره بخشی از اوقات خود را در کتابخانه می گذراند و در فعالیت های فرهنگی این کتابخانه شرکت می کرد. مرحوم سید احمد حافظی سرانجام در سن 78سالگی در روز29آذرماه 98 بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت.
                                                           

                                                                                                        
            

 
 [PageVisit]