بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
در دومین روز از هفته کتاب و با هدف ارسال کتاب برای کودکان؛ لک لک کتاب از مبدا کتابخانه عمومی کودکان باران رشت به پرواز درآمد طرح ابتکاری لک لک کتاب به منظور دسترس پذیری اعضای کودک کتابخانه عمومی کودکان باران رشت به کتاب های این کتابخانه از صبح امروز (25 ابان) و همزمان با دومین روز از آغاز هفته کتاب در رشت آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در طرح لک لک کتاب که به ابتکار اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به منظور فراهم سازی کتاب های کودک برای کودکان عضو کتابخانه عمومی کودکان باران رشت از امروز یکشنبه(25 آبان) آغاز شد، کتابهایی در رده سنی کودکان با رعایت دستور العمل های بهداشتی به وسیله کتابخانه عمومی سیار قاصدک به درب منازل کودکان منتقل و در دسترس کودکان قرار گرفت.
 گفتنی است اجرای طرح ابتکاری "لک لک کتاب" برای نخستین بار در کشور با محوریت ارسال کتاب به صورت رایگان به درب منازل اعضای کتابخانه عمومی کودکان باران توسط پیک های ویژه، در فاز نخست در کتابخانه کودکان باران به مدت یک ماه از هفته کتاب آغاز و در گام بعدی در کتابخانه های دیگر استان نیز اجرایی خواهد شد.
همچنین طرح استانی «لک لک کتاب» به منظور ارسال کتاب به درب منازل اعضای کودک طراحی شده و کودکان دارای معلولیت های جسمی را بصورت کاملا رایگان تحت پوشش قرار می دهد.
 
 [PageVisit]