بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

از بازدید دانش آموزان از کتابخانه تا برگزاری نشست های ویژه با موضوع کتاب؛ کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت میزبان دوستداران کتاب شد همزمان با ایام هفته کتاب و با برگزاری برنامه های مختلفی با موضوع کتاب و کتابخوانی، کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت میزبان دوستداران کتاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت همزمان با هفته گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار صحنه حضور دانش آموزان مدارس شهر رشت، کودکان دوستدار کتاب، مادران کتابخوان، چهره های فرهنگی و هنری و پیر و جوان فراوانی بود که با هدف خوانش کتاب و گذراندن لحظه های خوشی از زندگی خود با کتاب به این کتابخانه آمدند.
کتابداران این کتابخانه نیز با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی که حال خوش خواندن را به اعضا و دوستداران کتاب هدیه می کرد میزبان مراجعین به کتابخانه بودند. این کتابداران با پیش بینی برنامه های ویژه ای برای مخاطبین از بخش کودک کتابخانه گرفته تا بخش گویا و بریل سعی کردند لحظه های خوشی را برای کتابخوانان ایجاد کنند.
برگزاری قصه خوانی جمعی از کودکان در بخش ویژه کودک، رونمایی از چند عنوان کتاب، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کودکان کار، کارگاه ادبی با حضور چهره های فرهنگی، برگزاری نشست های ویژه کتاب خوان، بازدید دانش آموزان مدارس رشت از کتابخانه، جمع خوانی کتاب، نقاشی، کارگاه آموزشی مادر و کودک و سبک زندگی از برنامه های مختلفی بود که با استقبال فراوان دوستداران کتاب در این کتابخانه برگزار شد.

 
 [PageVisit]