بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابداران رضوانشهر به دیدار نویسنده کتاب «عشق درعرفان اسلامی» رفتند رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر با همراهی جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی این شهرستان با حضور در منزل دكتر نصرت الله كامياب تالشي ،نويسنده و پژوهشگر مطرح تالش زبان با وی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این دیدار که با حضور ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر، مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی رضوانشهر و همزمان با گرامیداشت هفته كتاب، كتابخواني وكتابدار صورت پذیرفت، دكتر نصرت الله كامياب تالشي، ضمن ابراز خوشنودی از دیدار با کتابداران، در خصوص سبک نوشتاری خود توضیحاتی ارائه کرد. وی با خوانش بخش هایی از نوشته های خود از کتابداران خواست با معرفی آثار بومی و محلی منطقه توالش بر غنای فرهنگی و زنده نگه داشتن این زبان بکوشند.
دكتر نصرت الله كامياب تالشي، نويسنده و پژوهشگر مطرح تالش زبان داراي مدرك كارشناسي از دانشگاه علامه طباطبايي تهران وكارشناسي ارشد و دكتراي ادبيات ازدانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مي باشد. وی که از استاتید برجسته دانشگاه هاي تهران نیز است، دكتراي دوم خود را دركشور زمینه ادبیات از کشور آذربايجان اخذ و مدتي نيز دردانشگاه هاي خارج ازكشور تدريس نمود.
همچنین مقالات وی درحوزه ادبيات دركشورهاي تركيه، عربستان و اكراين به چاپ رسيده و تا كنون از چهل عنوان كتاب تالیفی این نویسنده مطرح، تعداد بيست عنوان آن به چاپ رسيده است.
«لحظه ها وفريادها»، «درگذرباد»، «تومورهاي سرگردان»، «شيانه»، «عشق در عرفان اسلامي» و «نغمه هاي برزكوه» از آثار دكتر نصرت الله كامياب تالشي است.


 
 [PageVisit]