بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
1399/8/22 پنجشنبه به مناسبت آغاز هفته کتاب و در کتابخانه های عمومی سراسر گیلان صورت می پذیرد؛ عضویت رایگان دوستداران کتاب در24 آبان از طریق سامانه سامان همزمان با آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و به مناسبت تکریم دوستداران کتاب و کتابخوانی، طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی در روز شنبه(24آبان) بصورت غیرحضوری و از طریق سامانه samanpl.ir انجام می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت فرارسیدن بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه در تمامی کتابخانه‌های عمومی گیلان انجام می‌شود.
در این طرح سراسری علاقمندان و دوستداران کتاب مي‌توانند با مراجعه به سامانه يكپارچه مديريت كتابخانه‌هاي عمومي به آدرس www.samanpl.ir در روز شنبه (24آبان) و تکمیل فرم درخواست ثبت‌نام پس از تایید کتابداران از این طرح بهره مند شوند.
بر اساس این طرح عضویت در کتابخانه‌های عمومی به صورت سراسری صورت می‌گیرد و هر عضو با ثبت نام در یک کتابخانه امکان استفاده از تمام کتابخانه‌های سراسر کشور را خواهد داشت.
همچنين به منظور تكريم اعضاي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي و به دليلي تعطيلي‌هاي پيش آمده به دلیل همه گیری بیماری کرونا، عضويت تماي اعضاي كتابخانه‌هاي عمومي كشور به مدت يك‌سال از روز24 آبان سال جاری توسط کتابخانه های عمومی به صورت رايگان، تمديد خواهد شد.    
گفتنی است استان گیلان هم اکنون دارای 83باب کتابخانه عمومی نهادی در شهرها، بخش ها و روستاها با امکانات مختلف و متنوع است.

 
بيشتر
 [PageVisit]