بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
1399/8/14 چهارشنبه به میزبانی اداره کل فرهنگی و شورای ادبی نهاد برگزار می‌شود؛ شب‌های شعر مجازی «فرستاده مهربانی» با حضور شاعران آیینی سراسر کشور وی‍ژه‌برنامه شب‌های شعر مجازی «فرستاده مهربانی» به میزبانی اداره کل فرهنگی و شورای ادبی نهاد به مناسبت میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد صلی الله علیه و آله طی ۳ شب از ۱۳ تا ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، وی‍ژه‌برنامه شب‌های شعر مجازی «فرستاده مهربانی» به میزبانی اداره کل فرهنگی و شورای ادبی نهاد به مناسبت میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد صلی الله علیه و آله و هفته وحدت در پی هتک حرمت صورت گرفته به ساحت مقدس ایشان با شعرخوانی دبیران محافل ادبی استان‌ها، شاعران آیینی مطرح کشور و شورای ادبی نهاد برگزار می‌شود طی سه شب از ۱۳ تا ۱۵ آبان برگزار می‌شود. 


در شب اول این ویژه برنامه‌ها ۱۳ آبان از ساعت ۱۸ تا ۲۰ محفل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور میزبان شاعران برجسته کشورمان از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، یزد، سمنان، فارس و اصفهان است. 
 

در شب دوم که ۱۴ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می‌شود، شاعران برجسته ای از استان های قم، گلستان، مازندران، گیلان، تهران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین و البرز مهمان این ویژه برنامه خواهند بود. 
 

همچنین در شب سوم این ویژه برنامه‌ها که ۱۵ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار می‌شود شاعران آیینی و برجسته‌ای از استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، بوشهر، کهگلویه و بویراحمد و مرکزی به شعر خوانی می‌پردازند. 

علاقه مندان می‌توانند از طریق فضای اسکای روم به آدرس https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/mahafel  در این نشست‌ها شرکت کنند و از شعرخوانی شاعران برجسته کشورمان بهره مند شوند. 

بيشتر
 [PageVisit]