بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

1399/7/20 يكشنبه به منظور دیدار با کتابداران و اعضای کتابخانه ها؛ فرماندار شهرستان بندر انزلی از کتابخانه مرکزی این شهر بازدید کرد اسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان بندر انزلی با حضور در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) این شهر با رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، کتابداران و اعضای کتابخانه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، اسماعیل میر غضنفری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی در بازدید سرزده ضمن حضور در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق (ع) با نجمه فکوری سنگاچین، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و در خصوص وضعیت کتابخانه های عمومی بندر انزلی با وی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
فرماندار بندر انزلی همچنین در بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی مرکزی این شهر از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات کتابداران قرار گرفت.
اسماعیل میرغضنفری با حضور در سالن مطالعه این کتابخانه با اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی نیز به گفتگو پرداخت. وی در گفتگو با اعضای این کتابخانه در خصوص فعالیت های مختلف این مجموعه و نیز نیازها و کمبودها با اعضا سخن گفت.

 
بيشتر
 [PageVisit]