بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1399/7/14 دوشنبه در آستانه 16مهر، روز جهانی کودک و به میزبانی کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت؛ نشست مجازی نگاهی به ادبیات کودک در ایران در گیلان برگزار می شود در آستانه فرارسیدن روز جهانی کودک و با حضور عضو هیات علمی دانشگاه گیلان نشست مجازی نگاهی به ادبیات کودک در ایران روز سه شنبه در صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست تخصصی "نگاهی به ادبیات کودک در ایران" با حضور دکتر فرزانه آقاپور، عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و دکترای ادبیات فارسی در آستانه 16مهر و  روز جهانی کودک با حضور دوستداران این حوزه برگزار خواهد شد.
همچنین در این گردهمایی تخصصی، ویژگی های ادبیات کودک و نوجوان و نقش خانواده، مدرسه، نهادها و سازمان ها در ایجاد علاقمندی کودکان به کتاب و کتابخوانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
گفتنی است این نشست ویژه روز سه شنبه(15مهر) راس ساعت10صبح از صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl  در دسترس علاقمندان و دوستداران حوزه کودکان خواهد بود. علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند پس از ورود به صفحه اسکای روم با کلیک بر روی گزینه میهمان در این نشست مشارکت کنند.
 

 
بيشتر
 [PageVisit]