بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1399/6/29 شنبه با تاکید بر ضرورت آموزش مسائل مالی و مفهوم سرمایه گذاری به فرزندان؛ دوره مجازی آموزشی سواد مالی در گیلان برگزار شد دوره مجازی سواد مالی با محوریت آموزش مهارتهای سواد مالی به کودکان و نوجوانان، راه های پس انداز از دوران کودکی و نیز آشناسازی فرزندان با مفهوم سرمایه و سرمایه گذاری با استقبال بسیار خوب اعضای کتابخانه ها، کتابداران و علاقمندان در صفحه مجازی اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دوره آموزش سواد رسانه ای با تدریس رضا سیف پور، دکترای کسب و کار و مدرس دوره های سواد مالی روز چهارشنبه (26شهریور) از صفحه اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار شد.
در این روزه آموزشی یکروزه که با محوریت آموزش مفهوم و شیوه های ارتقاء سطح سواد مالی“ویژه فرزندان” به منظور ارتقاء دانش مخاطبین کتابخانه های عمومی استان گیلان وبرای نخستین بار بصورت مجازی از صفحه اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد در خصوص آموزش مهارتهای سواد مالی به کودکان و نوجوانان، راه های پس انداز از دوران کودکی و نیز آشناسازی فرزندان با مفهوم سرمایه و سرمایه گذاری مطالبی ارائه شد.
رضا سیف پور، دکترای کسب و کار و مدرس دوره های سواد مالی در این برنامه آموزشی همچنین در خصوص ضرورت آموزش مباحث مالی و اعتباری و شیوه های مختلف آن به فرزندان سخن گفت. گفتنی است این دوره آموزشی با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان آن مواجه شد.

 
بيشتر
 [PageVisit]