بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1399/5/17 جمعه در پیامی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان روز خبرنگار را تبریک گفت پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان با صدور پیام تبریک خطاب به خبرنگاران پرتلاش و اصحاب رسانه استان گیلان فرارسیدن 17 مرداد و گرامیداشت روز خبرنگار را به ایشان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، متن پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان خطاب به خبرنگاران استان بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
اقتضای جان چو ای دل آگهی است                           هرکه آگه تر بود جانش قوی است
 
خبرنگـاران به راستی تجسم امانت داری و وظیفه ‌شناسی‌اند. آنانی که به جهت تعهد مسـئولانه در برابر مردم و جامـعه پای در وادی های جان فرسا می نهند و با قلم و حقانیت اثبات شده، پیشرفت ایران اسلامی و سربلندی مردمشان تنها دغدغه کاری آنان است.
بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق، صحیح و تحلیل صواب مسائل و ارائه پیشنهادات و بیان انتقادات کارآمد، راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران در سال «جهش تولید» است و این مهم بی شک با تعامـل و رویکرد سازنده مسئولان و فعالان عرصه رسانه محقق خواهد شد.
اینجانب ضمن تبریک عید سعید و فرخنده غدیر و گرامیداشت ۱۷ مرداد، روز خبرنـگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه ای که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی فعالیت می‌کنند و دغدغه شان ارتقای سطح آگاهی در جامعه می باشد، تبریک عرض نموده تداوم عزت و توفیق روزافزونشان را از خداوند متعال خواستارم.
 
ومن الله التوفیق
کرمی
مدیرکل
بيشتر
 [PageVisit]