بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1399/3/12 دوشنبه فرصت همچنین باقی است؛ مشارکت بیش از28 هزار گیلانی تا کنون در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دبیرخانه استانی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان اعلام کرد تاکنون بیش از 28 هزار نفر گیلانی در این جشنواره مشارکت داشته اند و بدلیل استقبال گسترده علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید شد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی، با توجه به اهمیت بالای انجام فعالیت‌های فرهنگی به صورت مجازی در شرایط امروز کشور، شورای سیاستگذاری این جشنواره به دلیل استقبال شرکت کنندگان و تقاضای مجریان استانی و بازگشایی کتابخانه ها، مهلت ثبت نام و شرکت در دهمین دوره این رویداد فرهنگی را تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.
همچنین دبیرخانه  استانی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان اعلام کرد تاکنون بیش از  28 هزار نفر در گروه های سنی مختلف کودک، نوجوان و بزرگسال در قالب های داستانک نویسی، روزنامه کتاب، مسابقات چهارگزینه ای، پویش کتابخوانی و فعالیت های گروهی جشنواره در گیلان شرکت کرده‌اند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت samakpl.ir در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.

 
بيشتر
 [PageVisit]