بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
حجه الاسلام و المسلمین حسین مالکی، امام جمعه شهر رستم آباد
حجه الاسلام و المسلمین حسین مالکی، امام جمعه شهر رستم آباد
1399/2/29 دوشنبه با ارسال پیام ویدیویی؛ دعوت امام جمعه شهر رستم آباد از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی امام جمعه شهر رستم آباد شهرستان رودبار در استان گیلان ضمن دعوت از عموم مردم جهت مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، تهدید کرونا را فرصتی برای مطالعه کتاب های خوب توصیف کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، حجه الاسلام و المسلمین حسین مالکی، امام جمعه شهر رستم آباد شهرستان رودبار ضمن اشاره به شرایط تهدید ویروس کرونا گفت: این شرایط می تواند منجر به فرصت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تبدیل شده و دوستداران سیره و سبک زندگی ائمه معصومین با مطالعه منابع بسیار مفید معرفی شده در این جشنواره سبک زندگی و اندیشه خود را ارتقاء دهند.
گفتنی است دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بامعرفی ۱۲عنوان کتاب، خانواده ها، دانش آموزان، دانشجویان و گروههای مختلف سنی را در اوقات فراغت ناخوانده این روزها به حضور مجازی دراین ضیافت کتابخوانی دعوت کرده است. همچنین علاقمندان جهت مشارکت در این جشنواره بزرگ کتابخوانی می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی razavi.iranpl.ir ضمن اطلاع از چگونگی شرکت در جشنواره از جوایز ارزنده آن نیز بهره مند شوند.
بيشتر
 [PageVisit]