بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


1399/2/23 سه‌شنبه توسط خیّر گیلانی؛ یک دستگاه چاپگر به ارزش50میلیون ریال به کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت اهدا شد در مراسم ویژه ای با حضور جمعی از نابینایان و اعضای فعال انجمن یاران عصای سفید استان گیلان در بوستان سبزه میدان رشت، یکدستگاه چاپگر HP 2035 برای رفع مشکلات اعضای کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت توسط محمدحسن اصغرنیا، مدیرعامل انجمن یاران عصای سفید استان گیلان به این کتابخانه اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این مراسم و گردهمایی ویژه که همزمان با ولادت باسعادت کریمه اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) که با حضور30تن از اعضای انجمن یاران عضای سفید و عضو کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، محمدحسن اصغرنیا، مدیرعامل این انجمن یکدستگاه چاپگر HP 2035 به ارزش 50میلیون ریال را به کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت اهدا کرد.
مدیرعامل انجمن یاران عصای سفید استان گیلان در این گردهمایی که با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز سبزه میدان رشت برگزار شد با اظهار امیدواری نسبت به پویایی بیش از پیش فعالیت تنها کتابخانه عمومی گویا و بریل استان گیلان پس از عبور روزهای قرنطینه گفت: کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت از کتابخانه های عمومی فعال استان در زمینه رفع نیازهای مطالعاتی جامعه نابینا بوده و خدمات ارزشمندی به این جامعه ارائه می کند.
وی همچنین با اهدای این دستگاه چاپگر به کتابخانه خاطرنشان کرد: امیدوارم واقفین و خیرین برای رفع نیازهای کتابخانه ها در سراسر استان همت و مساعدت کنند. وی همچنین در این گردهمایی که با هماهنگی زهرا خسروی، مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل رشت برگزار شد، به کلیه اعضای این انجمن که در گردهمایی حضور داشتند هدایایی به رسم یادبود اهدا کرد.
گفتنی است کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت به عنوان تنها کتابخانه عمومی ویژه نابینایان و افراد دارای معلولیت های جسمی در فضای اندکی در محل کتابخانه عموم خاتم الانبیاء واقع شده و فعالیت های آن هم اکنون به دلیل شیوع بیماری کرونا در فضای مجازی دنبال می شود.

 
بيشتر
 [PageVisit]