فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد؛

نقد و بررسی کتاب امام موسی صدر برگزار می شود

نقد و بررسی کتاب «امام موسی صدر»، چهارشنبه (22شهریور) با حضور مهدی دانشور، نویسنده کتاب در کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نقد و بررسی کتاب «امام موسی صدر» با حضور مهدی دانشور، نویسنده کتاب چهارشنبه(22شهریور) ساعت 16 در کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد برگزار می شود.

در این محفل تبیین کتاب«امام موسی صدر» با حضور مهدی نویسنده اثر، دانشور، محقق، پژوهشگر وعضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی ادیان و مذاهب قم در کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد برگزار می شود.
سید موسی صدر (زاده ۱۴ خرداد ۱۳۰۷ در قم ناپدیدشده در ۹ شهریور ۱۳۵۷ در لیبی)، مرجع دینی و سیاسی شیعیان بود که پس از هجرت از ایران به لبنان، مجلس اعلای شیعیان لبنان را تأسیس کرد و رهبری فکری و سیاسی شیعیان این کشور را عهده‌دار شد.
او در میان شیعیان به «امام موسی صدر» مشهور است. وی در ۹ شهریور ۱۳۵۷، طی سفری رسمی به لیبی به دعوت معمر قذافی، ناپدید شد، در حالی که بسیاری گزارش‌ها حاکی از قتل او در همان زمان توسط قذافی است، برخی گزارش‌ها حاکی از وجود او در زندان‌های لیبی بوده است.
گفتنی است پیش از این نیز کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد میزبان برنامه های متنوع فرهنگی در مناسب های مختلف با حضور پرشور اعضا و مسئولین بوده است.

كلمات كليدی : شهرستان رودبار , کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی , رستم آباد , امام موسی صدر
نسخه قابل چاپ