فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با گشایش بازارچه کسب و کارهای کوچک خانگی؛

بخش مطالعه گروهی کتابخانه عمومی خمام افتتاح شد

بخش مطالعه گروهی کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام با حضور مسئولین و جمعی از کارآفرینان عضو کتابخانه عمومی با ایجاد بازراچه کسب و کارهای کوچک خانگی افتتاح و بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم افتتاح بخش مطالعه گروهی پژوهشگران و بازارچه کسب و کارهای کوچک کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام روز پنجشنبه (9شهریور) با حضور یاسر تقوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری های این مجموعه؛ حامد اصیلی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خمام؛ علیرضا شاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمام؛ کبری محمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان؛ جمعی از چهره های فرهنگی، هنری و علاقمندان و دوستداران کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در مراسم افتتاح بخش مطالعه گروهی و بازارچه کسب و کارهای کوچک کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام با تشکر از مسئولین شهرستان خمام در توجه به موضوع کتاب و کتابخوانی و حمایت از برنامه های مجموعه در جهت پویایی بیشتر فرهنگی این منطقه با بیان اینکه ارتباط و تعامل بیشتر مردم با کتابخانه و ایفای نقش دوجانبه میان مردم و کتابخانه از اهداف ما برای پویایی بیشتر این مراکز و تبدیل آن به محیطی اجتماعی است، ایجاد بخش های جدید و بهره مندی از نظر و ایده های خلاقانه را در راستای این هدف توصیف کرد.
یاسر تقوی اظهار امیدواری کرد تلاش های مسئولین و دلسوزان امر کتاب و کتابخوانی رضایتمندی مردم را به دنبال داشته و خروجی اتفاقات و رویداد ها در حوزه کتاب منجر به نشاط فرهنگی و رشد اگاهی های اجتماعی بیانجامد.
گفتنی است در ادامه این مراسم بخش مطالعه گروهی کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام در فضایی به مساحت 40 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
همچنین ایجاد بازارچه کسب و کارهای خانگی با مشارکت جمعی از کارآفرینان عضو کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام شامل پرورش حلزون، کیف دوزی، سبدبافی، پخت نان محلی، چرم دوزی، زیورآلات سنگی، تابلوهای نقاشی و خوشنویسی، تسبیح بافی، تهیه فرآورده های غذایی و ... از برنامه های جنبی این مراسم در کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام بود.

تصاویر بیشتر مربوط به گشایش بازارچه کسب و کارهای خانگی را اینجا ببینید.
تصاویر بیشتر مربوط افتتاح بخش مطالعه گروهی را اینجا ببینید.

 
كلمات كليدی : شهرستان خمام , بازارچه کسب و کارهای خانگی , افتتاح سالن مطالعه , کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمام
نسخه قابل چاپ