فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با مشارکت شهرداری و به همت کتابداران کتابخانه عمومی گوراب زرمیخ و طاهر گوراب؛

ویژه برنامه پویش نقاشی جشنواره رضوی در پارک ساحلی گوراب زرمیخ برگزار شد

با مشارکت شهرداری گوراب زرمیخ مسابقه نقاشی جشنواره رضوی به همت کتابداران کتابخانه های عمومی گوراب زرمیخ و طاهرگوراب در پارک ساحلی گوراب زرمیخ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کتابداران شهرستان صومعه سرا در تلاش هستند که جشنواره رضوی با بیشترین مشارکت کودکان و نوجوانان در قالب رقابت های هنری برگزار شود و یکی از راه های آن برگزاری جشنواره در بخش های مختلف شهرستان و به میزبانی کتابخانه های عمومی بخش ها و دعوت از کودکان و نوجوانان جهت ارائه آثار هنری است.
مشارکت بیش از 30 کودک و نوجوان از اعضا کتابخانه در این مسابقه، یکی از نشانه های زحمات چندین ماهه همکاران کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا در تبلیغ و ترویج فرهنگ رضوی است.
دستگاه های فرهنگی صومعه سرا در جشنواره رضوی که بر اساس مصوبه جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا نیز می باشد، هم در بحث شرکت کارکنان در جشنواره و هم در تهیه بخشی از هدایا مشارکت بسیار خوبی داشته اند.
گفتنی است زیارت قبور مطهر شهدای گمنام گوراب زرمیخ توسط کودکان و نوجوانان شرکت کننده در مسابقه نقاشی، پایان بخش این ویژه برنامه بود.
 


كلمات كليدی : مسابقه نقاشی رضوی , شهرستان صومعه سرا , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ