فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور؛

مسابقه نقاشی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد

به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت، مسابقه نقاشی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای گروه سنی مختلف در محل کتابخانه خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، با هدف ترویج بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور، مسابقه نقاشی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای گروه سنی مختلف دیروز شنبه(21مرداد) و با حضور پوریا قویدل، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت در محل کتابخانه خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد.
در این مسابقه نقاشی که با حضور اعضای کودک و نوجوان فکتابخانه های عمومی شهرستان رشت برگزار شد، اعضا با استفاده از منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، نقاشی های خود را جهت شرکت در این رقابت فرهنگی در سامانه جشنواره ثبت کردند.
گفتنی است دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح ملی با همکاری مشترک نهاد کتابخانه های عمومی کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) از روز 22بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال گذشته آغاز و تا مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
علاقمندان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه و یا پایگاه اینترنتی razavi.samakpl.ir در این مسابقه بزرگ شرکت و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.