فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مسئول کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) طاهرگوراب:

جشنواره رضوی بهترین فرصت جهت انس با امام مهربانی ها است

سیده مونا عظیمی مسئول کتابخانه جوادالائمه (ع) رابط فرهنگی شهرستان صومعه سرا ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات خود در دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، این رویداد مهم فرهنگی را بهترین فرصت برای انس با امام مهربانی ها دانست.

سیده مونا عظیمی، مسئول کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) طاهرگوراب و رابط فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا  در گفتگو با روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان ضمن تشریح ساز و کار جشنواره رضوی در سال جدید و اضافه شدن بخش ویژه زندگی امام حسن عسکری(ع) به این رویداد مهم فرهنگی گفت: جشنواره رضوی بهترین فرصت جهت انس با امام مهربانی هاست.
مسئول کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) طاهرگوراب در این گفتگو به فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان، بویژه کتابخانه جوادالائمه(ع) طاهرگوراب این شهرستان اشاره کرد و تهیه پویش از مسئولین شهرستان، برگزاری دو اردوی یکروزه برای دانش آموزان دو مدرسه ابتدایی و متوسطه به میزبانی دبیرستان دخترانه دوره اول آیت الله طالقانی و دبستان دخترانه دوره اول و دوم بنت الهدی در بخش طاهر گوراب، برپایی نمایشگاه کتاب رضوی و نشست معرفی کتاب در نمایشگاه کسب و کارهای کوچک خانگی با حضور بسیجیان حوزه و پایگاه خواهران، مدیران، معاونین، دانش آموزان و آنان، مسابقه نقاشی در مدارس و مساجد را بخشی از این اقدامات  عنوان کرد.
مونا عظیمی همچنین با اظهار امیدواری  نسبت به حضور ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت در رویداد مهم و ملی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را فرصتی برای معرفی کتابخانه های عمومی و اقدامات و منابع متنوع این مجموعه عنوان کرد.
شرکت بیش از 1500 نفر در جشنواره رضوی در شهرستان صومعه سرا
 عظیمی در ادامه صحبت های خود به شرکت بیش از 1500 نفر از مردم شهرستان صومعه سرا در جشنواره اشاره کرد و گفت: اعضا و مخاطبان کتابخانه های عمومی شهرستان با شرکت در بخش های متنوع این رویداد شامل بخش هنری، خوشنویسی، نقاشی و چهارگزینه ای و پیوستن به پویش رضوی در دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت کردند.
این کتابدار فعال در حوزه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی همچنین به نقش مهم کتابداران در معرفی رویداد مهم فرهنگی جشنواره رضوی نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه کتابداران شهرستان صومعه سرا در دوره های مختلف جشنواره با پیشبینی برنامه های مختلف فرهنگی از فرصت حضور دانش آموزان در مدارس برای معرفی آن استفاده کرده و به معرفی خدمات متنوع کتابخانه ها پرداختند.
وی همچنین در ادامه این گفتگو پیشنهاد کرد از فرصت حضور اعضا  در کارگاه ها و کلاس های اوقات فراغت تابستانی جهت تبلیغ هر چه بیشتر جشنواره و شناساندن آن به مخاطبان کتابخانه ها استفاده شود.
گفتنی است سیده مونا عظیمی، مسئول کتابخانه جوادالائمه (ع) رابط فرهنگی شهرستان صومعه سرا از کتابداران برتر گیلان در زمینه فعالیت های فرهنگی است که کتابخانه جوادالائمه (ع) طاهرگوراب شهرستان صومعه سرا یکی از 6 باب کتابخانه عمومی شهرستان صومعه سرا است که با بیش از250 عضودر ورودی شهر جدید التاسیس طاهرگوراب قرار دارد.

      
 


 
كلمات كليدی : گفتگو , سیده مونا عظیمی , شهرستان صومعه سرا , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ