فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی مشکلات و هم افزایی بیشتر مسئولین؛

جلسه انجمن کتابخوانی بخش عمارلو در بخشداری عمارلو برگزار شد

نخستین جلسهع انجمن کتابخانه های عمومی بخش عمارلو شهرستان رودبار با حضور جمعی از مسئولین و اعضای انجمن این بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش عمارلو شهرستان رودبار با حضور حجت الاسلام سجاد ساغری، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار، اصغر نصیری، بخشدار بخش عمارلو، و جمعی از مسئولین و اعضای این انجمن در بخشداری برگزار شد.

بخشدار عمارلو در ابتدای این نشست با تشکر از اداره های کتابخانه های عمومی و فرهنگ و ارشاد فرهنگ اسلامی رودبار ، برای اهمیت به شهر جیرنده تشکر کرد و مردم عمارلو را مردمانی فرهیخته و با فرهنگ دانست که نیازمند توجه بیشتر مسئولین فرهنگی برای اجرای برنامه های فرهنگی می باشند.

اصغر نصیری نقش کتاب و کتابخوانی را به جهت ارتقاء فرهنگ و ادب جامعه مهم خواند و اظهار امیدواری کرد ، وضعیت کتابخوانی کتابخانه های جیرنده و کلیشم پیشرفت کند.
حجت الاسلام سجاد ساغری، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی رودبار نیز در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های متنوع کتابخانه های عمومی شهرستان بر لزوم هم افزایی بیشتر میان مسئولین برای رسیدن به اهداف ترسیم شده در افق چشم انداز نهاد کتابخانه های عمومی تاکید و ان را رسالتی مهم بر دوش همه نخبگان، مسئولین و دوستداران کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.
ارائه مطالب توسط رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار، شهردار جیرنده، رئیس شورای شهر جیرنده، مسئول آموزش پرورش عمارلو، مسئول کتابخانه جیرنده و دهیار کلیشم پایانبخش این نشست به میزبانی بخشداری عمارلو بود.

كلمات كليدی : رودبار , عمارلو , جلسه انجمن
نسخه قابل چاپ