فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور دیدار با کتابداران و مسئولین استانی؛

استان گیلان میزبان دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مسئولین این مجموعه می شود

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور فردا یکشنبه (25 تیر) و در راس هیاتی متشکل از معاونین و مسئولین این مجموعه ضمن دیدار با کتابداران کتابخانه های عمومی استان گیلان با مسئولین بلندپایه استان دیدار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور فردا یکشنبه(25 تیر) با همراهی معاونین، مدیران و مسئولین این مجموعه در سفری یکروزه به استان گیلان ضمن دیدار صمیمی با کتابداران کتابخانه های عمومی استان گیلان که به میزبانی تالار مرکزی شهر رشت برگزار خواهد شد، با کتابداران به گفتگو و تبادل نظر خواهد پرداخت.
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور همچنین ساعت 8 صبح فردا میهمان برنامه زنده تلویزیونی "صبح تازه" از سیمای مرکز گیلان شبکه باران بوده و با مردم گیلان صحبت خواهد کرد.
دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر رشت، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان، دیدار باخانواده معظم یکی از شهدای مدافع حرم استان، بازدید از کتابخانه مرکزی رشت به عنوان بزرگترین کتابخانه عمومی شمال کشور و بررسی اقدامات انجام شده برای افتتاح این پروژه عظیم فرهنگی از  برنامه های مهم مهدی رمضانی و معاونین و مسئولین نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سفر به گیلان خواهد بود.
گفتنی است استان گیلان هم اکنون دارای 85 باب کتابخانه عمومی نهادی در 17 شهرستان استان است.

 
كلمات كليدی : دیدار با کتابداران , مهدی رمضانی , دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور , سفر دبیرکل نهاد
نسخه قابل چاپ