فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف پر کردن اوقات فراغت اعضا؛

برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار می شود

همزمان با شروع فصل تابستان به منظور پر کردن اوقات فراغت اعضا، برنامه های متنوع فرهنگی شامل، کارگاه و کلاس های تابستانی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با شروع فصل تابستان به منظور پر کردن اوقات فراغت اعضا، برنامه های متنوع فرهنگی شامل، کارگاه و کلاس های تابستانی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت، در کنار خدمات سالانه شامل خدمات بخش کودک و نوجوان، امانت‌دهی کتاب، بخش مطالعه، بخش دفاع مقدس، بخش گیلان شناسی، بخش نشریات و... می‌شود، دوره‌های آموزشی و هنری متفاوتی برای اعضاء کتابخانه‌ برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.
به گفته معصومه سیار نخجیری، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت، برنامه‌های تابستانی کتابخانه‌ شامل، برگزاری محفل ادبی آفتاب و جلسه مطالعاتی حافظ شناسی در روزهای شنبه، محفل ادبی آسمان ادب ویژه بانوان روزهای یکشنبه، کلاس قصه گویی و کارگاه اوریگامی و معرفی کتاب نوجوان روزهای دوشنبه، کلاس خوشنویسی روزهای سه شنبه، کلاس نقاشی و معرفی کتاب بزرگسال روزهای چهارشنبه و نمایشگاه کتاب در روزهای پنجشنبه می باشد.
گفتنی است هدف از برگزاری این کلاس‌ها آشنایی و انس با کتابخانه و معرفی خدمات آن، ساماندهی اوقات فراغت اعضاء به‌ خصوص کودکان و نوجوانان، ارتقاء و آموزش مطالعه مفید و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است که امید است با حضور گرم و مستمر مخاطبان بویژه کودکان و نوجوانان در این کلاس ها بتوان تابستانی پرنشاط برای آنها ایجاد کرد.
 

كلمات كليدی : شهرستان رشت , کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت , کلاس های تابستانی , اوقات فراغت
نسخه قابل چاپ