فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای حمایت از کسب و کار های خرد در رضوانشهر؛

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) میزبان کسب و کارهای الکترونیک شد

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر با همکاری اداره پست این شهرستان، میزبان جمعی از کسب و کار های الکترونیک در شهرستان رضوانشهر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، محمد حسین هوشنگی، مدیر کل پست استان گیلان در جلسه ای که با حضور آنلاین شاپ ها و فعالان کسب و کارهای خرد در سالن کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)رضوانشهر برگزار شد، از آمادگی پست گیلان برای حمایت و ارائه خدمات لجستیکی به کسب و کارهای دیجیتال خبر داد.
مدیر کل پست گیلان با اشاره به گستردگی خدمات توزیع شرکت پست بیان داشت: پست وسیعترین شبکه لجستیکی کشور است که مهمترین مزیت آن ضریب نفوذ گسترده حتی در دورترین مناطق روستایی است.
وی با بیان اینکه تمهیدات اتخاذ شده این امکان فراهم کرده تا با ارائه وب سرویس کلیه آنلاین شاپ ها و فروشگاه های مجازی بتوانند به راحتی از  خدمات پست بهره مند شوند، از همکاری و افزایش سطح تعاملات با فرمانداری و شهرداری رضوانشهر در راستای حمایت از کسب و کارها خبر داد و اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های فراوان موجود در شهرستان رضوانشهر این امکان وجود دارد که این منطقه به قطب تجارت الکترونیک گیلان تبدیل گردد.
مدیر کل پست گیلان با اشاره فضای تبلیغاتی گسترده پست تصریح کرد: بعنوان یک پروژه حمایتی، آنلاین شاپ ها و فروشگاه های مجازی می توانند از فضای تبلیغاتی موجود در ادارات پست استان بهره مند شوند.
هوشنگی ضمن اشاره به نوپا بودن بازارهای الکترونیکی در کشور از مدیران فروشگاههای مجازی خواست با ایجاد یک سامانه یکپارچه و با محوریت  تجارت الکترونیک نسبت به برند سازی بازارهای الکترونیکی در سطح استان اقدام کنند.
وی اظهار داشت: پست گیلان آمادگی دارد در صورت ایجاد و تثبیت ترافیک بازار های الکترونیکی در استان، با تقویت زیر ساختها نسبت به ارائه خدمات لجستکی برای ارسال محصولات و تولیدات این بازارها به اقصی نقاط کشور اقدام کند.
در ادامه این جلسه مسئولین فروشگاه مجازی ضمن تشریح اقدامات حوزه فعالیت خود نسبت به بیان پیشنهادات و ایده های نوآورانه برای توسعه و استمرار همکاری ها با پست گیلان اقدام کردند.
گفتنی است در این جلسه مدیران فروشگاه های مجازی و آنلاین شاپ های فعال در رضوانشهر که در زمینه صنایع چوب، فروش آنلاین برنج، تولیدات محصولات چرمی، محصولات فرهنگی، پوشاک، البسه کودکان، بدلیجات، ساعت و نمک های معدنی به فعالیت می پردازند حضور داشتند.
 


كلمات كليدی : کسب و کار اینترنتی , کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) , شهرستان رضوانشهر
نسخه قابل چاپ