فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در مراسمی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛

سیدمهدی علوی املشی به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه معارفه شد

در مراسمی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان ضمن قدردانی از تلاش های 7 ساله رقیه زرگری در مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه، سیدمهدی علوی املشی به عنوان سرپرست جدید این مجموعه معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم معارفه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه با حضور یاسر تقوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ خسرو آرنگ، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی آستانه اشرفیه؛ رقیه زرگری، رئیس پیشین و سیدمهدی علوی املشی، سرپرست جدید اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در این مراسم با اشاره به ظرفیت های فراوان شهرستان آستانه اشرفیه در حوزه کتاب و کتابخوانی، بر ضرورت توجه جدی تر و برنامه ریزی منسجم برای هر نوع کمک و همراهی در این راستا خبر داد.
یاسر تقوی دغدغه های مقام معظم رهبری در امر کتاب و کتابخوانی را یادآور شد و حرکت در مسیر توسعه و ترویج امر مهم کتابخوانی را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد با حمایت های فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی آستانه اشرفیه شاهد پیشرفت و توسعه فضاهای کتابخانه های عمومی در این شهرستان باشیم.
تقوی در ادامه با تشکر از خدمات چندین ساله رقیه زرگری در هدایت کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه از وی به عنوان فردی دغدغه مند در این حوزه یاد کرد.
 
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی آستانه اشرفیه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های رقیه زرگری، رئیس پیشین کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه برای سرپرست جدید کتابخانه های عمومی این شهرستان آرزوی موفقیت کرد.
خسرو آرنگ حمایت خود را از کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه اعلام کرد و بیان داشت که شهرستان، ظرفیت بالایی در زمینه فرهنگی دارد و امیدواریم با تلاش های سرپرست جدید کتابخانه های عمومی شهرستان، شهری در خدمت مردم داشته باشیم.
گفتنی است سید مهدی علوی املشی، دانش آموخته زبان انگلیسی پیش از این ریاست شهرستان های املش، سیاهکل و لنگرود را در کارنامه کاری خود داشته است.
شهرستان آستانه اشرفیه هم اکنون دارای 4 باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی در آستانه اشرفیه، بندر کیاشهر، بخش چهارده و روستای دهنه سر سفید رود است.