فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور نویسنده و منتقد ادبی و استقبال علاقمندان به کتاب و کتابخوانی؛

کتاب «چشم هایم در اورشلیم» در کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت نقد و بررسی شد

کتاب «چشم هایم در اورشلیم» با حضور مجازی مریم مقانی، نویسنده این کتاب در کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت نقد و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نشست نقد و بررسی کتاب «چشم هایم در اورشلیم» با حضور مجازی مریم مقانی، نویسنده این کتاب؛ سمیه سلیمانی به عنوان منتقد واجرای فاطمه فتحی فر مجری کارشناس و پوریا قویدل، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت و نیز جمعی از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار شد.
در این نشست ادبی نویسنده کتاب ضمن اشاره به بخش های مختلف این اثر در خصوص ویژگی های آن مطالبی بیان داشت و منتقد اثر به بیان نقاط ضعف و قوت آن پرداخت.
گفتنی است کتاب «چشم هایم؛ در اورشلیم» نوشته مریم مقانی  رمان جذابی است که در آینده روایت می شود. این کتاب را نشر معارف منتشر کرده است. داستان کتاب با یک قرار ملاقات در آوریل ۲۰۳۵ در پاریس شروع می‌شود. این قرار بین سفیر اسرائیل در فرانسه با تاجر یهودی مشهوری به نام آدریل عُوادیا اتفاق می‌‌افتد. سفیر قصد دارد تاجر یهودی را در جریان نقشه نابودی مسجدالاقصی به وسیله ماهواره نظامی در جشن سال نو یهودیان قرار دهد. اما سفیر نمی‌‌داند آدریل عوادیا، همان بنجامین راحیل افسانه‌‌ای و فرمانده بخش سایبری جنبش آزادی بخش قدس است. مردی که بیست سال است توسط مهم‌ترین سرویس‌‌های امنیتی جهان تحت تعقیب است. او شخصاً برای نابودی این عملیات وارد فلسطین می‌‌شود. او می‌خواهد عملیاتی که همه برای آن نقشه کشیده‌اند را نابود کنند.


كلمات كليدی : چشم هایم در اورشلیم , نقد و بررسی کتاب
نسخه قابل چاپ