فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با سخنرانی معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان؛

نشست نقش مطالعه در نشاط جوانان در کتابخانه رستم آباد برگزار شد

نشست تخصصی نقش مطالعه در نشاط جوانان با سخنرانی فیروز عزت دوست، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در کتابخانه زنده یاد فرشید احمدی رستم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این نشست تخصصی که روز شنبه (20 خرداد) و با حضور و سخنرانی فیروز عزت دوست، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و حجت الاسلام سجاد ساغری، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار و جمعی از علاقمندان به مسائل تربیتی در کتابخانه عمومی رستم آباد برگزار شد به نقش کتاب خوب بر زندگی جوانان بعنوان یک دوست خوب تاکید کرد و گفت: تاثیرپذیری مردم بلاخص جوانان از کتاب تاسی ناپذیر است و کتاب به هیچ وجه نباید جایگزین داشته باشد.
عزت دوست تاکید کرد : کتاب به انسان هویت و آگاهی می بخشد و این آگاهی اگر در آرامش و محیط با نشاط کتابخانه ها باشد دو چندان و ماندگار می شود .
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان با تشویق حاضرین برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی و رویداد ملی نما ، بر مشارکت جوانان در قالب سازمان های مردم نهاد در گیلان تاکید کرد و انسجام جوانان در سمن های مردم نهاد را ضرورت جامعه جهانی دانست.

در پایان این نشست جوانان حاضر در جلسه پرسش های خود را معاون جوانان پرسیدند و با پاسخهای ایشان برای سئوالات خود مواجه شدند.

در این جلسه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودبار و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودبار هم دقایقی به سخنرانی پرداختند. 

 
نسخه قابل چاپ