فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف معرفی منابع جشنواره رضوی؛

بانوان بسیجی شهرستان سیاهکل به جشنواره رضوی پیوستند

با هدف معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی، برخی از بانوان پایگاه بسیج زینبیه شهرستان سیاهکل، در نشست جمع خوانی کتاب آبی ها شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در راستای گسترش فرهنگ مطالعه و با هدف تبلیغات هرچه بیشتر جشنواره کتابخوانی رضوی، جمعی از بانوان پایگاه بسیج زینبیه سیاهکل، ضمن حضور در کتابخانه عمومی شهید مفتح و آشنائی با کتاب های جشنواره، به جمع خوانی کتاب "آبی ها" پرداختند.
در این برنامه، علی صفرپناه رئیس اداره کتابخانه های سیاهکل ضمن دعوت شرکت کنندگان به این جشنواره، به معرفی کتاب های آن پرداخت و با تاکید بر فرهنگ ناب رضوی، به اهمیت این جشنواره در راستای افزایش سرانه کتاب دوستان اشاره کرد.
محمد بهرامیان پرچکوهی رابط فرهنگی کتاب های عمومی سیاهکل نیز ضمن پرداختن به جشنواره کتابخوانی رضوی، به گسترش این رویداد در میان جامعه کتابخوانان و ارادتمندان به ساحت امام رئوف حضرت رضا(ع) تاکید کرد.
شایان ذکر است، شرکت کنندگان در این برنامه، به جمع خوانی از کتاب "آبی ها" نوشته ی "سعید تشکری" پرداختند و هریک، سطرهائی از این رمان تاریخی را خواندند.
در ادامه، به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم، فاطمه زینعلی مسئول بسیج پایگاه زینبیه سیاهکل، به گوشه ای از شخصیت ارزشمند علامه شهید مرتضی مطهری پرداخت و جایگاه معلم را در زمینه فراهم آوری بستری انسان ساز، بسیار مهم ارزیابی کرد.
در حاشیه این برنامه، شرکت کنندگان از نزدیک با برخی از آثار علامه شهید مرتضی مطهری آشنا شدند.
 
كلمات كليدی : شهرستان سیاهکل , جمع خوانی کتاب , معرفی منابع جشنواره , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ