فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بامعرفی 4 عنوان کتاب از منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

نشست کتاب خوان معلمان در دبیرستان دوره دوم پسرانه امام حسین(ع) صومعه سرا برگزار شد

بامعرفی 4 عنوان کتاب از منابع دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی نشست کتاب خوان معلمان و مروجان فرهنگ کتاب خوانی در کتابخانه عمومی باقرالعلوم صومعه سرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با 12 اردیبهشت و آغاز هفته معلم، "نشست کتاب خوان معلمان و مروجان فرهنگ کتاب خوانی" به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا و با حضور جمعی از معلمان و دانش آموزان دبیرستان دوره دوم پسرانه امام حسین(ع) برگزار شد.

شرکت در مسابقه کتاب خوانی جشنواره رضوی بعنوان مهم ترین رویداد فرهنگی کشور، یکی از مهم ترین وظیفه کسانی است که دغدغه فرهنگ و مسائل فرهنگی دارند.

عباس زاده، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا در ابتدای این نشست ضمن تبریک روز معلم به سنگرداران علم و آگاهی، هدف از این نشست را علاوه بر گرامیداشت این روز بزرگ و مبارک، معرفی منابع دوازدهمین دوره جشنواره رضوی اعلام نمود و خواستار بهره مندی حداکثری از فرصت باقیمانده تا تعطیلی تابستانی مدارس جهت شرکت در جشنواره شد.

همچنین در پایان از تمامی دانش آموزان و معلمان دبیرستان امام حسین(ع) خواست که تعطیلات تابستان را فرصتی جهت حضور پررنگ تر در کتابخانه ها بدانند که فعالیت هایشان مکمل فعالیت مدارس در طی سال تحصیلی است.

کتابخانه های عمومی در تمامی مناسبت ها بسیار فعالانه اقدام نموده اند

علیدوست مدیر دبیرستان امام حسین(ع) ضمن تشکر از مجموعه کتابخانه های عمومی، از آن ها جهت حضور فعالانه در تمامی عرصه ها و مناسبت ها تقدیر و تشکر نمود و از معلمان و دانش آموزان دبیرستان تقاضا نمود تا حد ممکن با کتابخانه های عمومی و اقدامات آن ها همراه شوند.

شهید مطهری با کتاب های بی نظیری که دارد اسوه یک معلم آگاه و انقلابی است

امیدی، معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا، با اشاره به نقش شهید مطهری به عنوان یک معلم آگاه و انقلابی اظهار داشت که برماست پیروی از اندیشه های انقلابی و جهادی این شهید بزرگوار که در همه زمینه ها اسوه و الگو بوده اند.

دراین نشست کتاب خوان کتاب های "ماه در محاق، آبی ها، من ضامن و غروب خورشید در سامرا" از منابع دوازدهمین دوره جشنواره رضوی به ترتیب توسط " فرهاد علیدوست، افشین ده نبی، رضا عاشورزاده و داوود فلاح" معرفی شدند. 

كلمات كليدی : شهرستان صومعه سرا , کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ