فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به دنبال برگزاری دوره های آموزش مهارت های نویسندگی در کتابخانه؛

کتاب «داستان های کوتاه» با همکاری شش عضو کتابخانه عمومی شهید کریمی لاهیجان چاپ و منتشر شد

پس از برگزاری دوره های مختلف آموزش مهارت های نویسندگی در کتابخانه عمومی شهید کریمی لاهیجان، شش تن از اعضای فعال این کتابخانه با همکاری یکدیگر اقدام به تهیه کتاب «داستان های کوتاه» و انتشار این کتاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نیایش اسماعیل زاده، فاطمه علی نیا، نیکو پوررجبی، محدثه شکری، نرگس مرادی وهدیه رنجبر پس از شرکت در دوره های مختلف آموزش مهارت های نویسندگی در کتابخانه عمومی شهید کریمی لاهیجان که با همکاری مشترک صورت پذیرفت اقدام به تهیه اولین کتاب خود تحت عنوان «داستان های کوتاه» و انتشار این کتاب شدند.
کتاب «داستان های کوتاه» که حاوی روایت های این شش نفر در قالب داستان تهیه و به کمک مربی خود به عنوان ویراستار منتشر شده، هم اکنون در کتابخانه عمومی شهید کریمی لاهیجان در دسترس عموم علاقمندان قرار دارد.
گفتنی است کتابخانه های عمومی استان گیلان در سال های اخیر علاوه بر رفع نیازهای اطلاعاتی مراجعین و برگزاری برنامه های فرهنگی نسبت به برنامه ریزی حضور علاقمندان برای شرکت در دوره های آموزشی مختلفی نظیر آموزش نویسندگی، مهارت آموزی، کشاورزی، گلکاری، مرمت و نگهداری کتاب، کمک های اولیه و امداد و نجات، اطفاء حریق و .. با اهدای مدرک آموزشی از مراجع معتبر اقدام می کنند.

چاپ کتاب

چاپ کتاب

چاپ کتاب

كلمات كليدی : داستان های کوتاه , انتشار کتاب , کتابخانه عمومی شهید کریمی , لاهیجان
نسخه قابل چاپ