فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در آستانه نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

طرح «کتابخانه‌گردی» در 36 باب کتابخانه منتخب استان گیلان برگزار می شود

همزمان با نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح «کتابخانه‌گردی» طی روزهای 15 و 16 اسفند در 36 باب کتابخانه منتخب گیلان حضور مسئولان و فعالان فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در آستانه روز هفدهم اسفندماه و فرارسیدن نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح «کتابخانه‌گردی» با دعوت از نهادها، سازمان‌ها و اقشار مختلف مردم و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی در روزهای پانزدهم و شانزدهم اسفندماه و همزمان با سراسر کشور به میزبانی 36 باب کتابخانه منتخب استان گیلان برگزار می‌شود.

همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برنامه‌های طرح کتابخانه‌گردی در اسفندماه ۱۴۰۱ که دبا روز درختکاری نیز همزمان شده است با کاشت نهال در کتابخانه های عمومی استان و با همکاری ادارات‌کل میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، آستان قدرس رضوی و شهرداری‌ها برگزار خواهد شد.

اجرای طرح عضویت رایگان کتابخانه ها در روزهای 15 و 16 اسفند، طرح «اهدای کتاب، اهدای دانایی»، برگزاری نشست مطالبه‌گری فرهنگی، برپایی نمایشگاه صنایع فرهنگی و کسب‌وکارهای محلی، اجرا و همخوانی سرود با موضوع کتاب و... بخشی از برنامه‌های درنظرگرفته شده برای ایام سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
اسامی کتابخانه های عمومی منتخب استان گیلان در طرح کتابخانه گردی را از اینجا دریافت فرمایید.

نسخه قابل چاپ