فهرست

اخبار شهرستان‌ها

معاون فرماندار شفت در جلسه انجمن کتابخانه های این شهرستان گفت:

انجمن کتابخانه های عمومی یکی از کلیدی ترین و موثرترین راه های رشد فرهنگی یک جامعه است

معاون فرماندار شفت در جلسه انجمن شهرستان شفت گفت: کتاب و کتابخوانی نقش سازنده ای در هدایت و تکامل جامعه دارد و هرچه بیشتر به موضوع کتابخوانی در جامعه و خانواده پرداخته شود، به همان میزان نیز ناهنجاری‌ها در جامعه کاهش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، علی فیض بخش، معاون فرماندار شفت، دوشنبه(1 اسفند) در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: انجمن کتابخانه های عمومی یکی از کلیدی ترین و موثرترین راه های رشد فرهنگی یک جامعه است.
 

معاون فرماندار شفت سوق دادن جامعه به سمت مطالعه و کتابخوانی را عامل بازدارنده قوی برای کاهش ناهنجاریهای اجتماعی و پیشران توسعه و پیشرفت عنوان کرد و گفت: انجمن کتابخانه های عمومی یکی از کلیدی ترین و موثرترین راه های رشد فرهنگی یک جامعه است.


وی تصریح کرد: برای گسترش فرهنگ مطالعه، کودکان را بیشتر دریابیم و امکانات فرهنگی را برای آنها بهتر مهیا کنیم تا نسلی کتابخوان و فرهنگی داشته باشیم.


فیض بخش به نقش دستگاه های فرهنگی و تعامل آن ها با یکدیگر در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی موثر دانست و افزود: برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی که در کنار گردش کتاب و برون سپاری منابع برای بانوان، کودکان و نوجوانان انجام می گیرد مطلوب خواهد شد.


وی در پایان ضمن قدردانی از شهرداریهای شهرستان تاکید کرد: شهرداران سهم نیم درصد سال جاری را به کتابخانه ها به موقع و منظم پرداخت کنند.


زینب عزیز پور، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت، در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، گزارشی از وضعیت کتابخانه ها و فعالیت های انجام شده در دهه مبارک فجر ارائه کرد.
 
كلمات كليدی : جلسه انجمن شهرستان شفت
نسخه قابل چاپ