فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور دیدار با کتابداران و رفع مشکلات؛

نماینده شهرستان آستارا با همراهی فرماندار از کتابخانه عمومی ویرمونی بازدید کرد

همزمان با دهه فجر، نماینده مردم شهرستان آستارا با همراهی فرماندار این شهرستان با حضور در کتابخانه عمومی ویرمونی از بخش های مختلف این مجموعه بازدید و با مسئول کتابخانه به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، غلامرضا مرحبا، نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه (20بهمن) و با همراهی عنایت رضایی پور، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان؛ رامش انورزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی آستارا؛ بخشدار ویرونی، اعضای شورای اسلامی، روحانی مسجد جامع این روستا هیات امنای مسجد حسینیه و جمعی از اهالی با ححضور در کتابخانه عمومی ویرمونی با هلال خورشیدی، مسئول کتابخانه دیدار و در جریان فعالیت ها و اقدامات این مرکز فرهنگی قرار گرفت.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن آشنایی با خدمات متنوع کتابخانه با مسئول این مرکز به گفتگو نشست. رامش انورزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیتها، اقدامات و رویکرد های این مجموعه خواستار حمایت های بیشتر مسئولین شهرستان از کتابخانه ها شد و بر لزوم حمایت های مادی و معنوی بیشتر از این مجموعه تاکید کرد.
كلمات كليدی : غلامرضا مرحبا , نماینده مردم استارا در مجلس شورای اسلامی , کتابخانه عمومی ویرمونی
نسخه قابل چاپ