فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) صومعه سرا و باهمکاری پایگاه بسیج خواهران زکیه صومعه سرا؛

بزرگداشت یاد سردار شهید قاسم سلیمانی در صومعه سرا برگزار شد

به میزبانی کتابخانه باقرالعلوم(ع) صومعه سرا ویژه برنامه مناسبتی سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت با حضور جمعی از دوستداران آن شهید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان گیلان، ویژه برنامه سومین سالروز شهادت مظلومانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت روز بصیرت و ولایتمداری روز چهارشنبه (14 دی) به همت کتابداران کتابخانه باقرالعلوم و با همکاری و حضور بانوان بسیجی پایگاه زکیه صومعه سرا، برگزار شد.

این ویژه برنامه شامل نشست مطالعاتی از کتاب " من قاسم سلیمانی ام"، نقد و بررسی کتاب " بچه های حاج قاسم" ، نشست بصیرتی با عنوان " همیشه رهرو تو هستیم " جمع خوانی کتاب "سلیمانی عزیز"و نمایشگاه کتاب با موضوع حماسه نهم دی و روز جهانی مقاومت بود.

شهادت حاج قاسم نشان داد که در باغ شهادت باز، باز است

محمدی، مدرس حوزه و دانشگاه در بخش نشست بصیرتی با عنوان" همیشه رهرو تو هستیم " با تبیین نقش حاج قاسم در حفظ حریم حرم و مبارزه با ظلم و فساد، شهادت او را نشانه ی بازبودن درباغ شهادت دانست و افزود: برای این که نشان دهیم حاج قاسم چه رشادت هایی در راه حفظ اسلام و حریم حرم و ولایت داشته باید سخنان مقام معظم رهبری در باره این شخصیت بزرگ را مطالعه نماییم تا بتوانیم در ابعاد شخصیت این بزرگ مرد دقیق شویم و از ایشان در راه حفظ و پاسداشت ارزش های اسلامی الگو بگیریم.

کتاب " بچه های حاج قاسم " را بخوانید تا با رشادت های "بچه های حاج قاسم " آشنا شوید.

قربانعلی پور،مسئول پایگاه بسیج خواهران صومعه سرا در مراسم نقد و بررسی کتاب " بچه های حاج قاسم " ، آن را خاطرات سردار سرتیپ دوم آزاده حسین معروفی معرفی کرد که بیست و شش ماه در زندان های رژیم بعث به سر برد و سخت ترین شکنجه ها را تحمل کرد، وی در ادامه ضمن بیان محتویات 5 بخش کتاب، بخشی از کتاب را که توجهش را جلب نموده بود برای حاضران در جلسه روخوانی نمود.

نشست مطالعاتی کتاب "من قاسم سلیمانی ام " توسط حاضران در جلسه، معرفی کتاب"خاتم سلیمانی" توسط سودابه حسنی پور، بازدید حاضران از نمایشگاه کتاب "حاج قاسم سلیمانی " و جمع خوانی کتاب "سلیمانی عزیز" پایان بخش مراسم بود.


كلمات كليدی : صومعه سرا , نشست بصیرتی , بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی
نسخه قابل چاپ