فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی منزل خانواده شهید مرتضی حسین پور شلمانی از شهدای برجسته جبهه مقاومت؛

ویژه‌ برنامه عصر شعر «جان‌فدا» در شهر شلمان لنگرود برگزار می‌شود

به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور جمعی از شعرای مطرح استان گیلان، ویژه برنامه «جان‌فدا» صبح روز یکشنبه(18دی) به میزبانی منزل خانواده شهید مرتضی حسین پور شلمانی از شهدای برجسته جبهه مقاومت و از همرزمان سردار دلها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان گیلان،همزمان با سومین سالروز شهادت سردار دل‌ها و با همکاری مشترک اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان و محفل ادبی دکتر معین این اداره کل، ویژه برنامه «جان فدا» با موضوع شعرخوانی جمعی از شعرای مطرح استان گیلان در منزل پدری شهید مرتضی حسین پور شلمانی معروف به حسین قمی از شهدای برجسته جبهه مقاومت برگزار می شود.
در این سلسله نشست های ملی و محفل شعرخوانی که به ابتکار نهاد کتابخانه های عمومی کشور در استان های مختلف در حال برگزاری است، ضمن سرایش اشعاری در موضوع شهادت سردار دلها و دیگر شهدای مقاومت در خصوص زندگی، شخصیت و رشادت های این رزمندگان گفتگو خواهد شد.
گفتنی است ویژه برنامه «جان فدا» با موضوع شعرخوانی جمعی از شعرای مطرح استان گیلان ساعت 9/30 روز یکشنبه(18دی) به میزبانی منزل خانواده شهید مرتضی حسین پور شلمانی از شهدای برجسته جبهه مقاومت در شهر شلمان از توابع شهرستان لنگرود استان گیلان برگزار خواهد شد.
شهید مرتضی حسین پور شلمانی از فرماندهان برجسته جبهه مقاومت و از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پس از مدت ها حضور در جبهه سوریه و عراق، سحرگاه روز دوشنبه 16 مرداد سال 1396 در عملیات گسترده داعش با هدایت اطلاعاتی نیروهای آمریکایی و اسرائیلی، پس از مقاومت جانانه و وارد کردن ضربات سنگین به نیروهای داعش دچار جراحات شده و به شهادت رسید.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر فرماندهان مقاومت بارها در منزل این شهید در روستای شلمان حضور یافته و با خانواده وی دیدار کرده اند.
كلمات كليدی : جان فدا , شهید مرتضی حسین پور شلمانی , مدافع حرم , حاج قاسم سلیمانی
نسخه قابل چاپ