فهرست

اخبار شهرستان‌ها

باحضور جمعی از دانش آموزان مدارس؛

انیمیشن سینمایی لوپتو در کتابخانه عمومی خشکبیجار اکران شد

با استقبال فراوان دانش آموزان مدارس و علاقمندان به سینما و تلویزیون، انیمیشن سینمایی لوپتو در سالن آمفی تئاتر کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار اکران شد.

به گزارش مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) خشکبیجار (هنگامه پی سپار ) , برای اولین بار در کتابخانه های عمومی استان گیلان , اکران مردمی فیلم سینمایی انیمیشن لوپتو با شعار جشن اسباب بازی های ایرانی (مخصوص کودکان و نوجوانان )با همکاری ستاد اکران مردمی عمار گیلان , درطی سه روز (تاریخ 14 الی 16 آذر ماه) ساعت 10 صبح برای دانش آموزان مدارس ابتدایی خشکبیجار در سالن آمفی تئاتر کتابخانه به نمایش گذاشته شد که با استقبال بی نظیر دانش آموزان و اولیای مدارس همراه بود . این برنامه با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ و اسباب بازیهای ایرانی و آموزش مهارتهای زندگی اجرا شد .

در خلاصه داستان این انیمیشن به کارگردانی عباس عسکری، تهیه کنندگی محمدحسین صادقی، می بینیم؛ "پدر علی در کارگاه لوپتو با یاد دادن ساخت اسباب بازی به بیمارانش، آن‌ها را درمان می‌کند. کارگاه اسباب‌بازی‌های خلاقانه لوپتو که بین کودکان ایرانی محبوبیت زیادی دارد با خرابکاری یک ناشناس تعطیل می‌شود. علی تلاش می‌کند پدرش را که ناامید شده است از این مخمصه نجات دهد.كلمات كليدی : انیمیشن لوپتو
نسخه قابل چاپ