فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با برگزاری مرحله منطقه‌ای دومین دوسالانه قصه‌گویی «نهال امید» در مازندران؛

مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت در جمع قصه گویان برتر شمال کشور قرار گرفت

مریم مجد هادی، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیا (ص) رشت در دومین دوسالانه قصه گویی مرحله منطقه ای «نهال امید» با شعار «قصه خوب؛ نسل خوب» که به میزبانی شهر بابلسر برگزار شد، به عنوان یکی از 6قصه گوی برتر این دوره انتخاب و زهره خالقی، مسئول کتابخانه عمومی شمس گیلانی لنگرود نیز شایسه تقدیر جشنواره شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دومین دوسالانه قصه گویی مرحله منطقه ای نهاد کتابخانه های عمومی کشور(نهال امید) دیروز چهارشنبه (23 آذر) به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران و با حضور قصه گویان برتر مرحله اول این رویداد در مجموعه گردشگری بابلسر برگزار شد.
در مرحله منطقه ای دومین دوسالانه قصه گویی «نهال امید» که با حضور برگزیدگان استان های گیلان، گلستان و مازندران و با اجرای 18 نفر برگزیده مرحله اول این استان ها و با حضور 3تن از کارشناسان حوزه قصه گویی بعنوان داور جشنواره به صورت مجازی و حضوری برگزار شد ضمن قرائت بیانیه هیات داوران از ۶ برگزیده منطقه ای این رویداد مهم فرهنگی تقدیر و لوح یادبود جشنواره به ایشان اعطا شد.
همچنین در این مرحله از جشنواره مریم مجد هادی، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) رشت با کسب امتیارات لازم از سوی داوران جشنواره به عنوان یکی از 6قصه گوی برتر این دوره انتخاب و به مرحله ملی این رویداد مهم فرهنگی راه یافت.