فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به ابتکار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت و با معرفی 6عنوان کتاب؛

نشست بصیرتی کتاب خوان «شهید الگوی خدمت» در فرمانداری شفت برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و به ابتکار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت، نشست بصیرتی کتاب خوان شهید الگوی خدمت» با معرفی6 عنوان کتاب با موضوع زندگی نامه شهدا در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، همزمان با هفته بسیج و منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر و حفظ فرهنگ والای شهادت، نشست کتاب خوان «شهید الگوی خدمت» با معرفی کتاب توسط مدیران شهرستان شفت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان؛ زینب عزیزپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت، روسای ادارات مختلف این شهرستان و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شفت در ابتدای این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، مدافعین حرم و امنیت ضمن معرفی کتاب «سردار سرلشکر حسن باقری» وی را یکی از فرماندهان نابغه خواند که با پیش بینی درست و اعتماد به نفس وی، عملیات بیت المقدس به پیروزی رسید.
سرهنگ پاسدار احمد نقدپور به نیاز کشور به داشتن روحیه جهادی در پیشبرد امور اشاره کرد و افزود: ما اکنون نیاز به مدیرانی با روحیه جهاد و امثال باقری ها نیاز داریم.
در ادامه جلسه معاون اجتماعی، امنیتی و سیاسی فرماندار شهرستان شفت نیز ضمن تقدیر از برنامه ریزی و برگزاری نشست های کتابخوانی توسط مجموعه کتابخانه های عمومی این شهرستان، محافل کتابخوانی را موجب ارتقای فرهنگ مطالعه و تقویت روحیه جهادی و سبک سیره شهدا عنوان کرد.
گفتنی است در این نشست زینب عزیزپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت نیز با اشاره به اقدامات و فعالیت های متنوع مجموعه کتابخانه های عمومی در ترویج فرهنگی ایثار و شهادت، یکی از مهمترین مقوله های مورد توجه این مجموعه را برگزاری محافل کتابخوانی با موضوع شهدا و معرفی ابعاد مختلف شخصیتی این قهرمانان ملی عنوان کرد.
گفتنی است در ادامه این نشست کتاب هایی با موضوع زندگی و سیره شهید حمید باکری، سردار حاج حسین همدانی، شهید صیاد شیرازی، شهید بابایی و شهیدحسن باقری، شهید ابراهیم جمشیدی معرفی شد.نسخه قابل چاپ