فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در نخستین روز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

کتابداران کوچک به ارائه خدمات در کتابخانه های رشت پرداختند

همزمان با آغاز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جمعی از کودکان و نوجوانان عضو کانون جوانان رضوی با حضور در دو کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) و میرازکوچک جنگلی رشت به ارائه خدمات کتابخانه به جای کتابداران پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در اقدامی ابتکاری از سوی کتابخانه های عمومی استان گیلان با همکاری کانون جوانان رضوی استان گیلان، جمعی از اعضای کودک و نوجوان این کانون عصر دیروز شنبه (21 آبان) با حضور در دو کتابخانه عمومی خاتم الانبیا(ص) و میرازکوچک جنگلی رشت ضمن یادگیری خدمات کتابخانه ای بجای کتابداران به ارائه این خدمات پرداختند.
اعضای کانون جوانان رضوی استان گیلان به عنوان «کتابداران کوچک» در این ویژه برنامه که با همراهی زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها و مسئولین دو کتابخانه صورت پذیرفت از بخش های مختلف کتابخانه بازدید و در جریان فعالیت های متنوع این مراکز قرار گرفتند.
گفتنی است هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از دیروز شنبه(21 آبان) لغایت شنبه(28 آبان) با شعار «ما همانیم که می خوانیم» و اجرای 360 برنامه فرهنگی در گیلان ادامه خواهد داشت.
تصاویر بیشتر این نشست را اینجا ببینید.
كلمات كليدی : کتابدار کوچک , هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار , کتابخانه عمومی رشت
نسخه قابل چاپ