فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با نقش آفرینی رابطین فرهنگی کتابخانه های عمومی استان گیلان؛

نشست کتاب خوان مجازی عاشورایی در گیلان برگزار می شود

نشست کتاب خوان مجازی عاشورایی همزمان با دهه اول محرم و ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان با معرفی آثاری از سوی رابطین فرهنگی کتابخانه های عمومی استان گیلان روز شنبه(15مرداد) از صفحه مجازی کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) طاهرگوراب برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با هشتمین روز از دهه اول ماه محرم و ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت، نشست مجازی کتاب خوان عاشورایی با نقش آفرینی رابطین فرهنگی کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.
در این نشست کتاب خوان مجازی که با محوریت معرفی آثاری در باب واقعه کربلا و رشادت های یاران حضرت امام حسین(ع) در این واقعه برگزار می شود، رابطین فرهنگی ضمن معرفی کتاب در خصوص این آثار سخن خواهند گفت.
گفتنی است نشست کتاب خوان رابطین فرهنگی روز شنبه(15 مرداد) ساعت10 صبح بصورت مجازی و طریق صفحه مجازی اینستاگرام کتابخانه عمومی حضرت جوادالائمه(ع) طاهرگوراب شهرستان صومعه سرا به نشانی https://www.instagram.com/tahergurabpl/ در معرض دید عموم علاقمندان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت خواهد بود.
نسخه قابل چاپ