فهرست

اخبار شهرستان‌ها

کتاب «دفراز سرزمین مادری من» رونمایی شد

به همت اداره کتابخانه عمومی شهرستان رودبار، آیین رونمایی کتاب «دفراز سرزمین مادری من» با حضور نویسنده اثر و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان،به همت کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار و با همکاری انجمن های ادبی و آموزش و پرورش این شهرستان آیین رونمایی کتاب «دفراز سرزمین مادری من»نوشته خشنود ضیایی دفرازی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی، رئیس اداره تبلیغات و حجت الاسلام والمسلمین رهبرشاد، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودبار، مسئولین ادارات شهرستان، اصحاب فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه و در کانون فرهنگی امام خمینی (ره) رودبار برگزار شد.
در آیین رونمایی کتاب «دفراز سرزمین مادری من » خشنود ضیایی دفرازی، نویسنده رودباری به معرفی اثر خود پرداخت و از تمام کسانی که برای تولید علم و کتاب در این شهرستان تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه این برنامه کتاب« دفراز سرزمین مادری من» توسط علی علیزاده، نویسنده و شاعر و پژوهشگر رودباری مورد نقد و بررسی قرار گرفت. گفتنی است در پایان این نشست از کتاب «دفراز سرزمین مادری من » رونمایی شد. ذکر مصیبت خاندان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام از دیگر بخش های این مراسم رونمایی در شهرستان رودبار بود.

كلمات كليدی : رونمایی , دفراز سرزمین مادری من
نسخه قابل چاپ