فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای گسترش فرهنگ مطالعه؛

ایستگاه مطالعه کتاب در اداره تامین اجتماعی رضوانشهر افتتاح شد

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر و به مناسبت عید سعید غدیر خم، اولین ایستگاه مطالعه کتاب در اداره تامین اجتماعی رضوانشهر جانمایی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، نخستین ایستگاه مطالعه  شهرستان رضوانسهر به مناسبت عید غدیرخم در مرکز تامین اجتماعی رضوانشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.
در این مراسم که روز سه شنبه(28 تیر) و با حضور سید نادر صفوی، فرماندار این شهرستان و همراهی ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر و روسای ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی وتامین اجتماعی این شهرستان برگزار شد، ضمن استقرار این ایستگاه مطالعه در مرکز تامین اجتماعی بخشی از نیازهای مطالعاتی مردم در این مرکز تایمن شد.

فرماندار شهرستان رضوانشهر در مراسم افتتاح این ایستگاه مطالعه با بیان اینکه ایجاد فضاهای مطالعاتی در اماکن پرتردد مردم در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و براساس مصوبه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صورت پذیرفت، از اهدای بیش از 100نسخه کتاب مفید از طرف اداره کل کتابخانه های عمومی استان در دو قفسه نمایش کتاب در اداره تامین اجتماعی رضوانشهر برای استفاده مراجعین و کارکنان اداری خبرداد.

سید نادر صفوی در ادامه ضمن تشکر از ملیحه پورخدایار، رئیس کتابخانه های عمومی این شهرستان در امر ترویج فرهنگ مطالعه، بر راه اندازی این ایستگاه ها در ادارات پر تردد شهرستان جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.كلمات كليدی : ایستگاه مطالعه , رضوانشهر
نسخه قابل چاپ